Hit enter after type your search item
Home / Kitap Fuarı / Kitap Fuarı Detay / Adana Kitap Fuarı 2020

Adana Kitap Fuarı 2020

/
/
/
82 Views

Adana Kitap Fuarı 2020 (Çukurova 13. Kitap Fuarı)

2020 Yılının ilk büyük kitap fuarı organizasyonu Adana’da yapılacak. Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile hazırlanan Çukurova 13. Kitap Fuarı, 4-12 Ocak 2020 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

4 Ocak 2020 Cumartesi günü açılışı yapılacak ve her gün 10:00 – 20:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek olan fuar 12 Ocak  Pazar günü saat 19:00′ a kadar açık olacak.

300 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımı sağlanan Çukurova 13. Kitap Fuarı’nda düzenlenecek panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 70 kültür etkinliği ve imza günlerinde yazarlar okurlarıyla buluşma fırsatı yakalayacaktır.
 
Çukurova Kitap Fuarı’nın bu yılki konukları arasında Gülten Dayıoğlu, Hasan Ali Toptaş, Ercan Kesal, Feyza Hepçilingirler, Arif Keskiner, Ayşe Kulin, Ahmet Ümit, Canan Tan, Altan Öymen, İpek Ongun, Atilla Yeşilada, Enver Aysever, Ahmet Telli, Mine Söğüt, Adnan Özyalçıner, Mavisel Yener, Nebil Özgentürk, Tülin Kozikoğlu, Aydın Ilgaz, Sevil Atasoy, Sima Özkan, Şükrü Erbaş, Yavuz Bahadıroğlu, Nazlı Çevik Azazi, Saygı Öztürk, Behiç Ak, Aytül Akal, Doğu Yücel, Mete Yarar, Judith Malika Liberman, Sinan Yağmur, Kahraman Tazeoğlu, Bahadır Yenişehirlioğlu, Esin Pervane, Zafer Algöz, Can Yılmaz ve daha pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı bulunuyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar