Mağaradakiler

Hayatın içinden, insana dair, insan için…

Mağaradakiler / Kitap Fuarı / Kitap Fuarı Detay / 2. Kayseri Kitap Fuarı

2. Kayseri Kitap Fuarı

/
/
/
421 Views

Kayseri’de, 13 Ekim 2018 Cumartesi günü başlayıp 21 Ekim 2018 Pazar günü sona erecek olan 2. Kayseri Kitap Fuarı’na 130 yayınevi ile 250 yazar, şair ve sanatçı katılacak. Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan kitap fuarını geçen yıl 582 bin kişi ziyaret etti.

Kayseri Dünya Ticaret Merkezinde 13 Ekim’de açılacak olan 2. Kayseri Kitap Fuarı 10:00-21:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Fuara gelmek isteyenler için şehrin belirli bölgelerinden ring imkânı ve okullardan fuar alanına ücretsiz servis sağlanacak.

Fuar süresince söyleşi, panel, şiir dinletileri ve çocuk etkinlikleri yapılacak. Fuara İlber Ortaylı, Ahmet Şimşirgil, Aşkım Kapışmak, Balçiçek İlter, Bekir Develi, Beşir Ayvazoğlu, Canan Karatay, Cansu Canan Özgen, Erdoğan Arıkan, Erem Şentürk, Erhan Afyoncu, Hülya Koçyiğit, İclal Aydın, Kahraman Tazeoğlu, Mehmet Metiner, Mete Yarar, Pelin Çift, Sibel Eraslan, Sinan Akyüz, Yavuz Bahadıroğlu, Yavuz Bülent Bakiler gibi önemli isimler katılacak.

Bilgi karmaşasını önlemek adına şu notu düşmekte fayda var. Fuar aslında 5. senesinde olmalıydı fakat organizatör farklılıklarından dolayı son iki senedir Kayseri Büyükşehir Belediyesi desteğiyle yapılıyor. Bu nedenle de 2. Kayseri Kitap Fuarı olarak geçiyor.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This div height required for enabling the sticky sidebar