CNR Gaziantep Kitap Fuarı

Gaziantep Kitap Fuari

Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek olan CNR Gaziantep Kitap Günleri 20 Ekim – 28 Ekim 2018 tarihleri arasında ziyaretçilerini bekliyor.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi desteğiyle organize edilen Gaziantep Kitap Günleri’ne 100’ün üzerinde yayınevi 200 markası ile katılacak. Çocuklara ve gençlere yönelik özel etkinlik alanlarının oluşturulacağı organizasyonun, 160 binin üzerinde kitapseveri ağırlaması bekleniyor.

Özellikle gençlerin yakından takip ettiği yazarların katılacağı Gaziantep Kitap Fuarı her gün 500’den fazla etkinliğe ev sahipliği yapacak. Fuarda çocuklar için özel hazırlanan “Haydi Boyayalım Etkinlik Alanı”, minik kitapseverlerin keyifli vakti geçirmesini sağlayacak.

Dokuz gün boyunca kitapseverleri ücretsiz olarak ağırlayacak olan Gaziantep Kitap Fuarı 20 Ekim Cumartesi günü başlayıp 28 Ekim Pazar günü sona erecek ve 09:00 – 18:00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.


“CNR Gaziantep Kitap Fuarı” için bir yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.