37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı

37. Uluslararasi Istanbul Kitap Fuari

Yeni eğitim yılı, yeni yayın dönemi, yeni kitap fuarları derken ülkemizin en büyük kitap fuarına sayılı günler kaldı. 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı 10 Kasım 2018 Cumartesi günü kitapseverlere kapılarını açıyor.

Tüyap ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile düzenlenen 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı 10-18 Kasım 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi – Büyükçekmece’de ziyarete açık olacak.

Yurt içi ve yurt dışından 800’ün üzerinde yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımı beklenen 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda dokuz gün boyunca panel, söyleşi, şiir dinletisi ve çocuk atölyelerinden oluşan kültür etkinliklerinde ve imza günlerinde yazarlar okurlarıyla buluşacak.

Yazar Selim İleri’nin “Onur Yazarı” olarak belirlendiği 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı süresince Selim İleri’nin yaşamı ve eserleri üzerine, kendisinin de katılımıyla çeşitli panel ve söyleşiler düzenlenecek.

Bu yılki teması “Hayatı Edebiyatla Kuşatmak” olan İstanbul Kitap Fuarı, tema kapsamında yurt içi ve yurt dışından birbirinden değerli konukların ve Onur Yazarı Selim İleri’nin katılımıyla düzenlenecek kültür etkinliklerine ev sahipliği yapacak.

37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarına giriş öğrenci, öğretmen, emekli ve engellilere ücretsiz olacak. Fuar, hafta içi 10.00-19.00, hafta sonu 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek

37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı 18 Kasım Pazar akşamı 19.00’da sona erecek.


“37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı” için 3 yanıt

  1. Soğukların başladığı günlerde içimizi kitaplar ısıtacak. Bol kitaplı günler.:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.